KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15758146

nr 1575 8146

Ulf Ã…lund

(f. 1948), Sverige

Akvarell, Fartygsporträtt. Signerad. 55x90m, yttermått inklusive ram: 80x110 cm

Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:45:58

Ulf Ã…lund

Läs mer om Ulf Ã…lund